Komunikacja ze zwierzętami Magdalena Albrot

Poszukiwanie zaginionych zwierząt:

"Jesteśmy odpowiedzialni za siebie i wszystkie słabsze istoty, czyli dzieci i zwierzęta"
woman-888409_1280
chiwawas-1407627_1280
horses-1984977_1280
seagull-1879672_1280

Opieka i pomoc dla zaginionych zwierząt i ich włascicieli

Jeśli masz pytania dotyczące swojego zwierzaka - skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: kontakt@komunikacja-ze-zwierzetami.com

Więcej informacji o poszukiwaniu zaginionych zwierząt poniżej:

Z pomocą komunikacji pomagam odnaleźć zwierzęta które się zgubiły czy świadomie uciekły z domu. Łacząc się telepatycznie ze zwierzęciem, odbieram jego informacje gdzie się znajduje. Zwierzęta przesyłają obrazy i pokazują mi swoją drogę. Cofając się w czasie jestem w stanie odnaleźć każde zwierzę na całym świecie. Nie muszę być na miejscu i nie muszę znać okolicy. Do sesji potrzebuję jedynie zdjęcie zwierzęcia, jego imię i dokładny adres miejsca w którym zaginął. Oraz okolicznosci i datę kiedy zwierzę zniknęło. Nawet zwierzęta, podobnie jak my, mają swòj cel w życiu, swoją misję, swoje zadanie. Czasami towarzyszą nam tylko przez jakiś czas w naszym życiu i idą dalej... Czasami przez zbieg okoliczności wychodzą i nie powracają (np. przez stres, przestawienie mebli, nowy członek rodziny, goście, remont, chałas, ciekawość życia na dworzu, za duże oddalenie od domu itp.). Każde zwierzę które chce wrócić zostaje przeze mnie odnalezione i wraca do domu. Przed każdą sesją sprawdzam czy zwierzę żyje i czy chce wrócic do domu.
Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się ze mną, pomogę ci zbliżyć się do swojego zwierzęcia.
Jednak pamiętaj - fizycznie musisz dotrzeć sam.

Szukanie zaginionych zwierząt składa się z kosztów:
1. pierwsza rozmowa z właścicielem i zwierzęciem plus ewentualne 2 następne rozmowy, dowiad powodu ucieczki, zaginięcia itp., namierzenie aktualnego miejsca bytu zwierzęcia w czasie komunikacji i zdanie pisemne lub ustne wiadomości dla własciciela: 100 euro.
2. Kazda następna komunikacja (rozmowa) ze zwierzęciem, namierzanie nowego miejsca bytu (nie wszystkie zwierzęta zostają w tym samym miejscu) i zdanie pisemne lub ustne wiadomosci właścicielowi: 75-50 euro. Aż zwierzę wróci do domu, wszystkie dodatkowe koszty będą ustalane przed usługą.
Każde inne indywidualne leczenia lub komunikacje, testy i terapie są obliczane indywidualnie. Cena zostaje ustalona przed każdym rozpoczęciem sesji.
Dla przypadkòw nagłych jest możliwość płacenia Paypal.

Jeśli masz pytania dotyczące swojego zwierzaka - skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: kontakt@komunikacja-ze-zwierzetami.com
© 2017 Magdalena Albrot - All Rights Reserved - wszelkie prawa zastrzeżone